Projekt Jazz Dance

Během projektových dnů nyní na podzim si patnáct studentek zatančilo i zacvičilo na projektu Jazz Dance. První den se nám věnoval lektor tance Honza, který se specializuje spíše na latinu, a naučil nás základní kroky rumby a jivu. Také jsme si s ním pěkně zaposilovali a zahráli několik tanečních her.

V úterý jsme se pak pod vedením lektorky Daniely naučily jazzovou choreografii na známou písničku Mercy od Duffy a kromě dalších her jsme si vymyslely i vlastní krátké choreografie.

Zapněte si „repráky“ a podívejte se na krátkou prezentaci fotek z našeho projektu.

Jiřina Bogdanová