Biologické a chemické úspěchy našich studentů 2014/2015

I ve školním roce 2014/2015 uspořádala předmětová komise biologie a chemie pro naše talentované a nadšené studenty všechna kola Biologické olympiády, Chemické olympiády, Botanické soutěže a také školní přehlídku prací Středoškolské odborné soutěže.

Rádi chválíme v první řadě píli a zájem našich studentů (spousta z nich je věrná přírodovědným soutěžím po celou dobu studia na našem gymnáziu), děkujeme učitelům biologie a chemie za jejich čas věnovaný podpoře a přípravě soutěžících a velká pochvala patří především paní profesorce Babické, která věnuje spoustu času vzdělávání a motivaci studentů na přírodovědném kroužku.

Hlavní úspěchy školního roku 2014/2015

Biologická olympiáda

V krajském kole kategorie B obsadila Kateřina Černá 2. místo.

V krajském kole kategorie C obsadila Kateřina Dunovská 3. místo.

Chemická olympiáda

V krajském kole kategorie C obsadila Tereza Kačerová 5. místo.

SOČ

V krajském kole SOČ obsadila Tereza Kačerová 1. místo a v celostátním kole 5. místo.

V krajském kole SOČ obsadil Hugo Kocek 3. místo.

Gratulujeme!

bich15-1