Štola je nejlepší školou 2016!

Dne 23. 6. proběhlo v Jičíně v sídle firmy Microrisc finále soutěže Nejlepší student 2016. Do projektu se celkově zapojilo 84 škol z celé republiky, kdy každá škola měla možnost přihlásit dva kandidáty. Tito studenti pak zasílali ústřední komisi informace o svých studijních výsledcích a umístěních v odborných soutěžích. Zároveň měl každý student za úkol napsat esej na téma: Proč stojí za to být dobrým studentem. Na základě těchto kritérií pak byli vybráni čtyři studenti, kteří se zúčastnili finálových obhajob v Jičíně.

Naši školu úspěšně reprezentovala studentka sexty B, Tereza Kačerová, která úspěšnou obhajobou získala ocenění Nejlepší student 2016 a spolu s Mgr. Petrou Coufalovou tak pomohly našemu gymnáziu stát se Nejlepší školou.

Tereze k úspěchu moc gratulujeme a doufáme, že i příští rok se najdou kandidáti, abychom mohli titul nejlepší školy obhájit!

nejlepsi student 2016nejlepsi skola 2016

IMG 2402