Seminář FCE, CAE – důležité informace

Informace pro studenty 2. a 3. ročníků
(a odpovídající třídy víceletého gymnázia)

FCE + CAE Seminar Placement Test

Všichni studenti, kteří mají zájem se přihlásit pro školní rok 2017/2018 do semináře FCE I (pro budoucí 3. ročník) nebo FCE II a CAE (pro budoucí 4. ročník), si povinně napíší rozřazovací test kvůli prokázání své úrovně anglického jazyka. Testovat budeme gramatiku a slovní zásobu, úroveň B2/C1.

Test se píše ve středu 8. 3. 2017 od 13:40 v aule, bude trvat max. 60 minut. Pokud skončíte a již nemáte výuku, můžete odejít. S sebou psací potřeby. Pokud potřebujete po 6. hodině na oběd, poproste dozor o přednostní puštění. Každý, kdo se zapsal na některý z těchto seminářů v anketě, je automaticky přihlášený. Pokud se chce přihlásit ještě někdo další, učiňte tak osobně do úterý 7. 3. (14:00) v kabinetě anglického jazyka (208) u profesorky Marvánové.