Obvodní kolo matematické olympiády na naší škole

Dne 4. 4. 2017 se na Gymnáziu nad Štolou konalo obvodní kolo 66. ročníku matematické olympiády kategorií Z6, Z7 a Z8.

Žáci řešili 3 úlohy s maximálním ziskem 18 bodů.

Výsledky všech kategorií byly slavnostně vyhlášeny v aule našeho gymnázia 26. 4. 2017, vítězové převzali diplomy a věcné odměny.

Z našich žáků se na předních pozicích umístili:

Kategorie Z6:

1. místo: Veronika Vojtová (P1B)

Kategorie Z7:

1.–4. místo: Lukáš Pařízek, William Seifert (oba ze S2B) a Martin Schwarz (S2A)

Kategorie Z8:

1.–10. místo: Matouš Balík, Alžběta Nováková, Lenka Skácelíková a Kateřina Vašků (všichni z T3A), Jiří Hudec, Kateřina Matějovcová,
Agáta Motlochová a Anna Neubauerová (všichni z T3B), Janek Cibulka a Michal Kahánek (oba z 1S).

Všichni tito žáci kategorie Z8 získali plný počet bodů.

Vítězům srdečně blahopřejeme a všem přejeme hodně elánu do dalšího studia matematiky.

Mgr. Věra Tesařová

DSC08808Do 1. 5. 2017 MO Botvík Náměšť Nad Oslavou 010