Na co lze žádat z NF GNŠ příspěvek

Účel nadačního fondu

• podpora materiálního dovybavení gymnázia, učební pomůcky, kulturní, výtvarná, sportovní činnost apod.
  • mimoškolní činnost, rozšíření výuky (rozšíření nabídky)
  • podpora výuky cizích jazyků
  • vyrovnání sociálních rozdílů mezi studenty – zajištění možnosti příležitosti pro všechny studenty
  • preventivní programy, projekty, prezentace a rozvoj profilace školy
  • podpora a rozvoj talentu studentů
  • podpora pedagogů – vzdělávání, zvyšování kvalifikace apod.
  • volnočasové aktivity (vlastní pořádané akce v oblasti kulturně – společenské, jazykové, sportovní apod.)

Na co mohou žáci žádat z NF GNŠ příspěvek

1. na podporu talentovaných žáků
  2. na podporu mezinárodních projektů
  3. na vybrané přednášky a besedy se studenty