Přírodovědný klub

(biologie, chemie, fyzika, IT) spojený s klubem „SOČkařů“

Přírodovědný klub je otevřeným společenstvím, které bude minimálně jednou měsíčně nabízet nadstavbovou akci (exkurze, laboratoře, besedy, workshopy, soutěže). Hlavním cílem klubu je umožnit rozvoj motivovaných žáků mimo výuku s využitím vybavení a prostor školy.

Cílem klubu je i zajišťovat kontakty nadaných žáků s vysokými školami a akademickými pracovišti, pomáhat žákům s realizací dlouhodobých i krátkodobých projektů, pořádat besedy, přednášky, spolupracovat se studentskými spolky.

Pozvánka na druhou akci klubu s názvem:

Záhadný 17. listopad aneb (nejen) chemik detektivem

Akce více experimentální – trochu chemická (ale nejen – fyzika a biologie se také vetřou) – s ústředním tématem forenzní (záhad není nikdy dost) a potravinářské chemie (je dobré vědět, co si dobrovolně vkládáme do úst – občas je to také dost záhada…).

Sejdeme se v pátek 17. 11. 2017 v 9 hodin před postranním vchodem do školy, akce potrvá do cca 17 hodin. Vezměte si s sebou svačinu, oběd a chuť nelenošit doma na státní svátek.

Pokud se chystáte přijít, dejte prosím vědět na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..