Skotsko 2018

skotsko 2018

Vážení rodiče, vážení studenti,

každý druhý rok ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof pořádáme poznávací zájezd do Skotska, který je určen především žákům druhých ročníků, sextám a čtvrtému ročníku šestiletého studia. Laskavě se seznamte s programem zájezdu, a pokud projevíte zájem svého syna/dceru přihlásit, vyplňte a odevzdejte předběžnou přihlášku, a to nejpozději do 31. října 2017.

Na základě počtu zájemců, nejméně 40 žáků, pak budeme moci určit finální cenu, viz program zájezdu.

Mgr. Jitka Čermáková, Mgr. Martin Kváča

Program zájezdu a předběžná přihláška ke stažení zde.