Vítejte

Vítejte,
naše gymnázium se nachází v dobré dostupnosti na kraji Letenské pláně.

Moderní učebny

Ve čtyř, šesti i osmiletém oboru připravujeme studenty k vysokoškolskému studiu.

Prezentace

Zajištujeme přípravu na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky: FCE, CAE, TOEFL, IELTS či DELF

Školní hřiště

Výsledky evaluace 2015 ukazují, že se našim žákům ve škole líbí a že jsou ve škole spokojeni.

Iniciační kurzy pro primy - Lesní bouda

Iniciační a zážitkové kurzy pro primy osmiletého gymnázia se organizují od roku 1999 každé září v krásném prostředí Lesní boudy nedaleko Pece pod Sněžkou v Krkonoších. Kurzy jsou týdenní a opět na ně odjíždějí celé třídy se svými třídními učiteli. 

Cíle a program kurzu jsou podobné jako u prvních ročníků, ale jsou přizpůsobeny věku. Střídají se různé hry, „bojovky“, soutěže, povídání s třídními učiteli, turnaje ve vybíjené, fotbalu a softballu, překážkové a lanové dráhy, svou tradici mají Podzimní olympijské hry, večerní taneční soutěže, karnevaly a módní přehlídky. Krásné prostředí Krkonoš také využíváme na procházky a výlety – např. na Sněžku, Černou horu a na mléčnou farmu.

Stejně jako je tomu u prvních ročníků, vracíme se zpět do Prahy s třídami, které se po týdnu znají lépe než po půl roce ve škole a třídními učiteli, kteří měli příležitost poznat svoje nové studenty, popovídat si s nimi o všem možném a užít s nimi spoustu legrace.

-šs-

Osmnáctý ročník soutěže Jsem lepší než Švejk

Informace zde.

Lyžařské výcvikové kurzy

Informace zde.

Přihlášky k přijímacím zkouškám

Přihlášky k přijímacím zkouškám lze poslat do školy doporučeně poštou, nebo je možné je donést osobně do sekretariátu školy, kancelář číslo 013, každý všední den v době od 7.30–12.00 a 12.30–15.00.