Vítejte,
naše gymnázium se nachází v dobré dostupnosti na kraji Letenské pláně.

Moderní učebny

Ve čtyř, šesti i osmiletém oboru připravujeme studenty k vysokoškolskému studiu.

Prezentace

Zajištujeme přípravu na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky: FCE, CAE, TOEFL, IELTS či DELF

Školní hřiště

Výsledky evaluace 2015 ukazují, že se našim žákům ve škole líbí a že jsou ve škole spokojeni.

Výsledky přijímacích zkoušek

Dne 15. června 2020 byly v sekci Přijímací řízení – Výsledky přijímacího řízení zveřejněny výsledky čtyřletého studia včetně poučení.

Dne 16. června 2020 byly v sekci Přijímací řízení – Výsledky přijímacího řízení zveřejněny výsledky šestiletého a osmiletého studia včetně poučení.

Dne 19. června 2020 byly v sekci Přijímací řízení – Výsledky přijímacího řízení zveřejněny výsledky čtyřletého studia po náhradním termínu včetně poučení.

Dne 26. června 2020 byly v sekci Přijímací řízení – Výsledky přijímacího řízení zveřejněny výsledky šestiletého a osmiletého studia po náhradním termínu včetně poučení.

Ředitelské volno

Na základě výzvy ministra zdravotnictví vyhlašuji na pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno.

R. Schejbalová

Opatření od 10. 9. 2020

Dle rozhodnutí ministra zdravotnictví je ve společných prostorách škol (vestibul, chodby, jídelna, toalety) od 10. 9. 2020 nařízeno nošení roušek.

Doporučujeme, aby si žák přinesl každý den 2 vlastní roušky, jednu měl uloženou v sáčku.

Dále doporučuji nošení roušek ve vyučovacích hodinách, kde se setkají žáci z různých tříd – semináře, cizí jazyky na čtyřletém gymnáziu, hudební výchova v 1AB a 2AB.

Dne 9. 9. 2020
R. Schejbalová

Lyžařský výcvikový kurz „Dolní Morava“ oficiálně zrušen!

Lyžařský kurz plánovaný v termínu 3.–8. 1. 2021 pro třídy S2A a S2B je z důvodu pandemie COVID-19 oficiálně zrušen. Uhrazené zálohy budou vráceny studentům.

Bližší informace v kabinetu S17, nebo na emailu filip.soukup@gymstola.cz.

PhDr. Filip Soukup

publicita projektu 0001046

Maturitní ples 2020

Maturitní ples ze dne 3. 4. 2020, který byl přeložen na 25. 9. 2020, byl vzhledem k současné situaci zrušen.

Online zakoupené vstupné bude zákazníkům vráceno na účet.

Podzimním čtení v Louvru 2020

Informace zde.