Dne 8. 6. 2016 proběhla pod záštitou univerzity ČVUT konference Středoškolské techniky (StreTech 2016). Akce se konala na Fakultě strojní na chodbách čtvrtého patra budovy. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 200 studentů z celé republiky, kteří prezentovali projekty v téměř všech vědních oborech. Každý z účastníků měl k dispozici stolek s posterovou tabulí, na kterou bylo možné umístit podklady prací. Během dopoledne účastníci několikrát prezentovali své projekty většinou zcela individuálně či menšímu počtu posluchačů.

Celou akci hodnotím velmi kladně. Jedná se o příjemné prostředí pro zviditelnění vlastního projektu a dobrou příležitost pro navázání nových kontaktů. Zároveň jsou práce otisknuty a vystaveny na webu StreTech konference, což je taktéž příjemná položka do životopisu :-). Takže všem doporučuji se zúčastnit – buď jako návštěvník za účelem načerpání inspirace (ročníkové, seminární práce, SOČky…), nebo jako prezentující.

Natálie Pánková, S7B

stretech 2016

Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok