„Chemické soustředění“ aneb „Že není zájem o chemii?“

Již dlouholetou tradicí předmětové komise chemie jsou víkendová chemická soustředění pro naše maturanty. Myslím, že na fotografiích je dobře vidět, jak jsou naši studenti, kteří potřebují chemii k maturitě, přijímacím zkouškám a k dalšímu studiu, ochotní strávit dva krásné jarní víkendové dny zavření ve škole nad vzorečky, názvoslovím, chemickými rovnicemi a příklady. Čas a píle věnované studiu se i letos určitě vyplatily! Maturitní zkoušky z chemie dopadly skvěle a všichni studenti se dostali na vybrané školy – lékařské fakulty UK, Přírodovědeckou fakultu UK a VŠCHT. Přejeme jim, ať jsou úspěšní ve vysokoškolském studiu a ať je láska k chemii neopouští!

-šs-

chem-soustredeni-1 chem-soustredeni-2