Dvoudenní seminář v Památníku Terezín pro studenty vyššího gymnázia

Po dvou letech máme opět možnost zúčastnit se dvoudenního semináře v Památníku Terezín. Seminář seznámí studenty s Terezínem, životem v něm za 2. světové války, holocaustem, vězením v Malé pevnosti i osudy lidí, kteří prošli Terezínem. Na studenty čekají prohlídky, workshopy a možná i setkání s pamětníkem. Přednostně se mohou hlásit studenti 3. ročníku, septim a 5S, po jarních prázdninách doplníme volná místa zájemci z nižších ročníků. Vyplněné přihlášky noste i s penězi do kabinetu 303a.

Těšíme se na všechny účastníky!
Dana Bimková, Anna Huliciusová