Beseda s americkým válečným veteránem

Dne 11. března u příležitosti vstupu ČR do NATO dorazí do České republiky p. Corey Speck, americký válečný veterán, který sloužil v Afghánistánu. Jeho program zajišťuje Americké kulturní centrum.<

V dopoledních hodinách – přesněji v 10.45 (tj. 4. vyučovací hodina) – přijde pan Corey Speck na besedu k nám do školy. Pokud byste měli zájem se besedy zúčastnit, zapište se do čtvrtka 7. 3. na seznam v kabinetě AJ. Pan Speck vám rád zodpoví vaše dotazy týkající se např. zážitků ze zahraniční mise nebo úrovně spolupráce s českými vojáky a spolupráce vojáků v rámci NATO obecně.

Večer je na programu, ve spolupráci s Polským institutem, veřejná debata, více informací zde: https://www.facebook.com/events/1661979970615099/.