Teribear hýbe Prahou

teribear 2018

Teribear hýbe Prahou je sportovně-charitativní akce, probíhá pod záštitou nadace Terezy Maxové. Je určena všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní non-stop máte příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně.

Nemusíte trénovat! Čas ani styl nerozhoduje.

Za každý kilometr, který urazíte a zaznamená váš čip, věnují partneři akce na konto nadace 30 Kč.

Kdy:  5.–14. 9. 2019 nepřetržitě. Můžete přijít kdykoliv.

Kde: V parku na vrchu Vítkov v Praze u Národního památníku.
Stanovený okruh bude oproti loňsku rozšířen na cca 1,5 km.

Tým naší školy se bude účastnit již pátého ročníku. Do projektu se zapojila vždy celá řada studentů a přidali se i učitelé. Ve čtvrtek 5. 9. bude náš tým zaregistrován. Informace o převzetí čipů vám podají učitelé Tv nebo já osobně.

Marie Satrapová, kabinet Bi (205)

Další informace naleznete na www.teribear.cz

Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok