SOČ Přírodovědné obory 2020

Přehlídka soutěžních prací proběhne ve středu 25. března 2020 od 10.00 hod v aule školy.

V letošním ročníku Vám opět nabízíme zajímavá témata z různých přírodovědných oborů. Přijďte se inspirovat!

Zveme všechny zájemce, především studenty biologických a chemických seminářů a soutěžící, kteří se zúčastnili školních a obvodních kol Biologické a Chemické olympiády.

V rámci přehlídky soutěžních prací SOČ budou předány diplomy a ceny vítězům všech kategorií Biologické a Chemické olympiády. Gratulujeme a těšíme se na Vás!