Evropa na konci října

Ve dnech 22. 10. až 24. 10. 2012 jsme se s paní profesorkou Janou Palečkovou zůčastnili projektu o Halloweenu, La Toussaint a období první republiky.

První den:
Sešli jsme se v 7:30 v učebně 109
Byli jsme ve škole a povídali jsme si o Halloweenu a La Toussaint.
Vyplňovali jsme pracovní listy v angličtině, vytvářeli jsme Halloweenský komiks v angličtině a hráli jsme různe hry v angličtině.
Dívali jsme se na film "Mrtvá nevěsta" v angličtině.
Skončili jsme ve 12:00.

Druhý den:
Sešli jsme se v 7:20 před školou.
Poté jsme jeli autobusem do Lán.
V Lánech jsme se podívali do muzea T. G. Masaryka. (v muzeu jsme dělali různé úkoly)
Z muzea jsme vyrazili nakrmit lamy.
Potom jsme šli na hřbitov v Lánech. Na hřbitově jsme zapálili svíčku u hrobu Masaryka a jeho rodiny, také jsme položili věnec.
Cestou jsme se zastavili v cukrárně v Tuchlovicích.
Po odpočinku jsme vyrazili zpět do Prahy.
Rozešli jsme se cca v 15:00.

Třetí den:
Přišli jsme do školy v 8 hodin do třídy 219.
Dělali jsme anglický projekt na témata projektu.
Poté jsme dělali kvíz.
Skončili jsme ve 12:30.

Zakončení: Tento projekt byl poučný a zajímavý ;)

Rostislav Borský a Jiří Vlach (P1B)