Post Bellum

Dne 10. prosince se konala závěrečná prezentace výstupů v rámci projektu Příběhy našich sousedů, který organizuje Post Bellum. Letošní podzim byl určený poprvé pro studenty středních škol. Naši školu zastupovaly dva týmy. Jeden ze 4B, který zpracovával příběh Kateřiny Ebelové, majitelky proslulé kavárny Alchymista, a druhý z S6B, který zpracoval životní příběh studenty oblíbené profesorky – Lubomíry Kukolové.

Odkazy na naše práce můžete najít zde:

Kateřina Kohoutková, Tereza Gorenčíková a Alexej Voronov ze 4B, Václav Kníže, David Sovík a Michal Šilhavý z S6B

post bellum 2019 1post bellum 2019 2