Teribear 2020 – Informace k registraci do týmu gymstola

Tyto informace navazují na úvodní článek z 31. 8. Letošní ročník bude tedy probíhat netradičně, neběhá se na určeném místě. Všechny bližší informace k této akci najdete na stránce www.teribear.cz. Tentokrát je i na naší škole organizace odlišná. Učitelé, přátelé školy, rodiče nebudou se všemi studenty ve společném týmu. Registrace pro hromadnou účast během tělesné výchovy je zdarma. Organizaci případných výběhů organizují učitelé Tv. Někteří z vás běhali vždy i individuálně, pro ně jsou určeny následující pokyny.

Je vytvořen tým GYMSTOLA (ti, kteří budou běhat kdekoliv a samostatně – zatím jsou registrováni především učitelé). Do našeho týmu můžete tedy přizvat i své rodinné příslušníky, přátele, bývalé studenty…

  • otevřete stránky www.teribear.cz
  • sjedete na modré pole, uvnitř je text Registrovat se!
  • nabídnou se vám 3 ikony, vyberete registrovat se jako jednotlivec
  • vyplníte osobní údaje a 2 přidané otázky
  • sjedete až na konec této stránky a potvrdíte chci se přidat již k existujícímu týmu
  • do příslušné kolonky napíšete kód našeho týmu VKGZL4
  • tentokrát musí každý z vás uhradit registrační poplatek 200 Kč
  • potvrzení registrace obdržíte mailem, ten vás také navede, jak spárovat vaši registraci s aplikací Strava (stažení do mobilního telefonu je zdarma), aby se vaše naběhané a nachozené kilometry načítaly na účet našeho týmu; svou aktivitu pak můžete sledovat i jako jednotlivec
    Akce začíná 10. 9. v 10:10. Konec není znám, nastane po dosažení limitní částky 10. milionů korun

Děkuji všem, kteří se akce budou účastnit nebo pomohou při její organizaci. Pomáháme přece potřebným, hlavně dětem.