Úspěch v literární soutěži

Společnost ArtBotič, za podpory Magistrátu hl. m. Prahy, radního PhDr. Víta Šimrala a MČ Prahy 2, starostky Ing. Alexandry Udženiji a Ing. Jaroslava Šolce, vyhlásila pro všechny věkové kategorie desátý ročník literární soutěže. Tématem letošního ročníku bylo: „Jak můžu prospět planetě Zemi a vyjádřit jí lásku a vděčnost?"

Do soutěže bylo posláno šest příspěvků a odborná porota ocenila žáka P1B, Štěpána Sikoru, který se svou prací soutěžil v kategorii žáků 12–15 let. K výhře gratulujeme.