Studenti studentům

Ve středu 20. 9. 2017 studenti z vyšších ročníků uspořádali pro studenty prim a 1S soutěž zaměřenou na přírodní vědy. Připravili ji členové přírodovědného kroužku. Co je k tomu motivovalo? Osazenstvo kroužku tvoří většinou studenti vyššího gymnázia a rádi by štafetu předali dalším. Štafetu zajímavých poznatků, praktických laboratorních dovedností, spolupráce, zážitků, soutěží a mimořádných akcí. Ne náhodou jsou mezi „kroužkovci“ účastníci Biologických a Chemických olympiád a autoři prací Středoškolské odborné činnosti.

Část z nich už tento školní rok maturuje. Proč se tedy s nimi nepotkávat alespoň jeden rok a nezískat od nich něco z jejich zkušeností?

Soutěž byla výborně zorganizovaná, zábavná a hlavně ukázala biologii a chemii pohledem „kroužkovců“. Děkuji nejen organizátorům, ale i účastníkům za klidný a příjemný průběh akce. A očekáváme, že se rozšíří nejen řady kroužku, ale i účastníků olympiád a jiných přírodovědných soutěží.