Česká hlavička 2019

Dne 21. 10. se jako každý rok za přítomnosti kamer České televize konal v SONO centru v Brně slavnostní galavečer k vyhlášení vítězů soutěže Česká hlavička 2019. Naše gymnázium mělo opět zástupce mezi finalisty této prestižní soutěže. Karolína Chalašová ze třídy S7A se v kategorii Mimořádná cena společnosti Veolia – Ochrana životního prostředí s prací „Palivový článek v mikrokogeneraci“ probojovala až do finále a v konečném pořadí obsadila krásné třetí místo. Karolíně samozřejmě blahopřejeme a věříme, že bude ve své vědecké práci dále pokračovat.

ceska hlavicka 2019