Chemická olympiáda 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 se opět soutěžilo ve všech čtyřech kategoriích Chemické olympiády. Kvůli riziku infekce Covid-19 však proběhla pouze školní kola kategorie A, C a D, obvodní kolo proběhlo pouze v kategorii D. Ostatní kola se, bohužel, nekonala. Máme i přesto radost, že si soutěžící mohli potrápit hlavu nad teoretickými úkoly domácí a školní části soutěže a vyzkoušeli si pokusy ve školní chemické laboratoři.

První tři místa v obvodním kole Chemické olympiády kategorie D patřila opět našim studentům.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a blahopřejeme!

Vítězové jednotlivých kategorií školních kol:

Kategorie D

1. Ema Kašparovská