Starší zájezdy

Každý rok se žáci zúčastňují zájezdů do Velké Británie, nabízíme poznávací zájezdy a studijně poznávací zájezdy. V minulých letech jsme byli několikrát v Londýně, uspořádali jsme zájezd za krásami Skotska a také jsme úspěšně absolvovali studijně poznávací zájezd do jižní Anglie (Brighton, Eastbourne).

Ve  školním roce 2015/2016 jsme nabídli studijně poznávací zájezd opět na jih Anglie, byl určený pro žáky tercií, další zájezd pro první dva ročníky šestiletého gymnázia a dále poznávací zájezd do Londýna pro žáky vyššího gymnázia.

Pro tento školní rok 2016/2017 plánujeme studijně poznávací zájezd opět do jižní Anglie, ale  tentokrát do jiné destinace. Zvolili jsme Torquay, rodiště Agathy Christie.

Za krásami jižní Anglie

Po stopách Harryho Pottera – Anglie 2012