Francouzský jazyk

Volitelné semináře pro vyšší gymnázium

• DELF B1 (3. ročník)
  • nabízíme Praktická cvičení z francouzštiny (4. ročník)

Učebnice a výukové materiály

• Amis et compagnie – pro 8leté a 6leté gymnázium
  • C’est parti! – pro 4leté gymnázium

Pořádání mezinárodní zkoušky DELF

Na naší škole každý podzim (zpravidla v listopadu) probíhají mezinárodní zkoušky DELF scolaire na úrovni A1. Zkoušení ostatních úrovní probíhá na dalších pražských gymnáziích.

Vyučující francouzského jazyka

Mgr. Markéta Castaings