Zkoušky z francouzštiny DELF Scolaire – 2020

I v letošním roce se uskuteční mezinárodní zkoušky z francouzštiny DELF Scolaire. Jsou určeny pro studenty druhého stupně základních škol a středních škol od 12 let až po maturitní zkoušku. Zkoušky se uskuteční 24.–27. 11. na partnerských středních školách nebo na Francouzském institut v Praze (podle aktuální situace).

termíny zkoušek:

• úroveň A1: 24.11.
  • úroveň A2: 25.11.
  • úroveň B1: 26.11.
  • úroveň B2: 27.11.

cena:

• úroveň A1 + A2: 900 Kč
  • úroveň B1 + B2: 1550 Kč

Vyplněný a podepsaný formulář přihlášky je možné přinést osobně na sekretariát kurzů IFP (Štěpánská 644/35) nebo zaslat naskenovaný elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 23. 10.