Do školy v pyžamu!?

Počínaje 18. březnem 2024 byl zahájen první ročník Fashion Weeku na Gymnáziu nad Štolou. Studenti mohli přijít do školy nejenom třeba v pyžamu, ale i v kostýmu svého vysněného povolání, oblíbený byl též vintage styl, mimořádně se vydařil gender swap. Zapojili se nejenom studenti, ale i mnozí profesoři. Největší účast jsme zaznamenali ve čtvrtek, kdy studenti přišli do školy v domácím a pohodlném oblečení. Tepláky a župánky zaplavily chodby. Měla by se z nich stát trvalá uniforma!? Obecně akci hodnotíme jako perfektní, děkujeme organizátorům. Těšíme se na příští ročník a nové nápady a nové výzvy!

Pro více informací ohledně akcí a průběžného dění na škole navštivte náš instagram: @stolni_parlament.

Studenti S7B