Filozofický seminář

V úterý 13. března 2024 se na Gymnáziu Nad Štolou uskutečnil diskusní seminář s filozofem a překladatelem Martinem Pokorným, který zde vystoupil s přednáškou věnovanou myšlení a dílu Aurelia Augustina. Přednáška a navazující diskuse byly uspořádány v rámci volitelného semináře Filozofická cvičení, který je určen pro studenty a studentky maturitních ročníků. Účastníci semináře se tak mohli blíže seznámit s myšlením a dílem jedné z nejvýznamnějších postav evropských kulturních dějin.

Robin Pech