Jeden prázdninový den aneb Reduta Na Prádle 2016 – zkouška

7.30 –

Probuzení, krásné ráno, přede mnou volný den a zajímavý program:-)

9.30 –

Komunitní centrum Prádelna na Smíchově – setkání se studenty, kteří připravují představení Reduta Na Prádle.

9.40 –

Běh pro zapomenuté noty. Ach jo! Ještě že bydlím za rohem!

9.50 –

Zkouška písní, které zazní během představení Reduta Na Prádle.
Moc hezká práce. Nikdo nereptá, když je třeba něco zopakovat, nikdo nikomu nevyčítá, když se něco nepovede… Prostě pohoda. A navíc veselo a milo :-).

11.00 –

Zkouška podle scénáře v režii Terezky Šírové. Sledovat ji je radost!
Má přesnou představu, je připravena, ví, co a jak, a navíc – je velmi laskavá a empatická při práci s herci, dává jim dostatečný prostor pro vlastní nápady.

12.00 –

Oběd z vlastních zdrojů (asi u McDonalda, který je za rohem). Všichni ale přišli včas!

reduta 2016 1reduta 2016 2

13.00 –

Zkoušíme všechno ještě jednou :-). Kromě toho fotíme i „živé obrazy“.

reduta 2016 3reduta 2016 4

Zábava a práce se prolínají :-).

reduta 2016 5reduta 2016 6

Před odchodem domů :-)

reduta 2016 7

…byl to moc hezký prázdninový den.

5. 2. 2016
Ivana Brunc. Čih.