Matematická olympiáda – kategorie Z5 a Z9

V kategorii Z5 se utkali žáci pátých ročníků základních škol.

Kategorie Z9 byla zastoupena žáky 9. ročníků a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.
Zde byla letos opravdu velká konkurence. O první místo se dělili čtyři žáci, všichni dosáhli plného počtu 24 bodů. Z naší školy to byli Petra VandrovcováRostislav Borský ze třídy K4B. Úspěšnými řešiteli, tj. těmi, kteří dosáhli alespoň polovičního počtu bodů, se stali také Tereza Kuličková, Iveta Hrdá, Karolína HellerováJosef Havlas, rovněž ze třídy K4B.
Všem blahopřejeme k úspěchu a Petře a Rosťovi přejeme pěkné umístění v krajském kole v březnu.

Do 5. 2. MO 017Do 5. 2. MO 028Do 5. 2. MO 031

Mgr. Věra Tesařová