ChemQuest 2024

Dne 19. 4. 2024 se naši studenti ze třídy S2B Adam Cafourek, Lukáš Plíva a Tomáš Skácelík účastnili finále chemické soutěže ChemQuest 2024, kterou pořádala již tradičně Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Studenti v tříčlenném týmu navrhli, provedli a také sami natočili chemický experiment na zadané téma: Chemie a umění. Jejich dílo pojmenovali jako „Elektrolýzné umění“. Probojovali se až do finále mezi deset nejlepších družstev. V silné finálové konkurenci jako nejmladší tým ze všech účastníků si vedli velmi dobře a hrdě reprezentovali naši školu.