Předtančení

Milí studenti,

máte-li zájem podílet se na předtančení nadcházejícího maturitního plesu (24. 3. 2017), nahlédněte na stránky Kateřiny Steinerové, která se ujme neokoukané a netradiční choreografie.

Zájemci, hlaste se u paní profesorky Ivany Maršálkové. Vítáni jsou samozřejmě i studenti nižšího gymnázia.

Profil choreografky, která bude připravovat předtančení

Kateřina Steinerová

Muzikálová herečka, swingová zpěvačka, působila jako lektorka swingu a stepu mj. v tanečním studiu Zig-Zag tap & swing v Praze. Nyní působí v Taneční škole Terpsichore manželů Ďumbalových a Taneční škole Emotion jako moderátorka a choreografka.

Kateřina tančí například v Národním divadle v Praze, působí i v divadle Kalich v Praze – hlavní role v muzikálech Pomáda, Osmý světadíl, Atlantida, Touha, nově nastudovala roli Sandry v muzikálu Srdcový král (All shook up) s hity Elvise Presleyho.

Choreografie swing a step

Filmy: Lída Baarová, Anthropoid, Red tails, povídka Škoda lásky, Malá Matahára pro ČT.

Divadlo: Na Rejdišti; Swingujeme, rejdíme, EXPO 67, Národní divadlo moravskoslezské (Margueritte, Sázky z lásky), Horácké divadlo Jihlava (Zpívání v dešti).

Reklamy: Hašlerky, Nescafé (R. Vojtek), T-mobile – Cvičme v rytme (I. Trojan).

Hlavní role Kateřiny Steinerové v muzikálu Pomáda:
https://www.youtube.com/watch? v=HDsyG_WZQxI