Students for Haiti závěrem

Na svatého Mikuláše proběhlo na Městském úřadě Prahy 5 sčítání financí, které byly vybrány v rámci kampaně „Students for Haiti 2016“. Na naší škole se peníze vybíraly na začátku listopadu a dnes pro vás máme závěrečnou zprávu o výsledku.

Práce studentů, ochota přispět a trefné heslo – korunku na Haiti – přinesly na pomoc tomuto tentokrát hurikánem sužovanému státu krásných 5 750 Kč. V této kampani se spojilo několik pražských gymnázií, proto je výsledná částka podstatně vyšší, a pomoc tedy účinnější.

Všem, kteří přispěli, nebo se podíleli na organizaci akce, mnohokrát děkujeme!