Dny otevřených dveří 23. 11. 2023 a 9. 1. 2024

16.00 pro uchazeče do osmiletého gymnázia

17.30 pro uchazeče do šestiletého gymnázia

18.30 pro uchazeče do čtyřletého gymnázia

• v jídelně bude vedení školy informovat o studiu a zodpovídat dotazy
  • možnost prohlídky všech prostor školy
  • ve školním roce 2024/2025 budeme otevírat dvě třídy osmiletého gymnázia, jednu třídu šestiletého gymnázia a dvě třídy čtyřletého gymnázia

Představení školy

Vážení rodiče a milí uchazeči,

připravili jsme pro vás krátké představení naší školy a seznámení s výukou jednotlivých předmětů, sestavili jsme také přehled nejčastějších dotazů, které nám kladou rodiče na dnech otevřených dveří. Připravujeme základní informace o přijímacích zkouškách, které zde naleznete po ukončení legislativního procesu týkajícího se přijímacího řízení.

Máte-li dotazy, na něž jste nenašli odpovědi na našich webových stránkách, přijďte na dny otevřených dveří – 23. 11. 2023 a 9. 1. 2024, nebo se s nimi obraťte na zástupkyni ředitelky školy Denisu Neubauerovou – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 233 089 758.