Kdo je tvůj prezident?

Naše škola se zúčastnila celostátní novinářské soutěže, kterou pořádá Sdružení novinářů v rámci projektu Klíče k médiím. Soutěž se týkala letošní prezidentské volby. Zajímavé bylo sledovat naše studenty, kteří se do soutěže přihlásili, jak vidí roli prezidenta v Česku, kdo by jím měl být a proč a jaké jsou celkově názory mladých lidí na danou problematiku… Z přihlášených se dvě studentky naší školy umístily na prvních dvou místech. První cenu obdržela Eliška Chylíková z T3B, druhou cenu obdržela Rebeka Botková taktéž z T3B. Hodnotnými cenami byl tablet a smartphone. Téma prezidentských voleb bylo v letošním roce nanejvýš aktuální a naše žákyně se akce zhostily ve velké konkurenci skvěle. Gratulujeme!

Eliška Chýlková, T3B: Můj vysněný prezident

Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok