Udělení stipendia na letní školu v Hongkongu studentovi našeho gymnázia

Generální konzulát České republiky v Hongkongu udělil Františku Starovi ze S6B, jako jedinému studentovi, stipendium na týdenní pobyt v letní škole v Hongkongu, která nese název: „Summer School for Effective Leadership: Co-creating Impacts Through Technology“. Studentovi k získání stipendia dopomohla jeho esej na téma „How could I personally contribute to making the world a better place“, která byla vyhodnocena jako nejlepší.

Tímto Františkovi gratulujeme a doufáme, že se o získané zkušenosti s námi brzy podělí.