Rozloučení s maturanty

V pátek 29. května dostávali naši maturanti své poslední ročníkové vysvědčení.

Jelikož přišli již o maturitní ples a nyní i o poslední zvonění, rozhodli jsme se s nimi rozloučit. Vytvořili jsme před školou špalír, kterým maturanti procházeli, my jsme zvonili zvonečky a mávali. Myslím, že se to maturantům líbilo, někteří neskrývali dojetí. Když všichni studenti prošli uličkou mezi učiteli, popřála jsem jim hodně štěstí u maturit i přijímacích zkoušek a společně jsme si zazpívali studentskou hymnu.

Děkuji všem učitelům, kteří přišli, a děkuji kolegyním Kreuzziegerové a Nápravníkové za organizaci.

Doufám, že takovéto rozloučení s maturanty by mohlo být inspirací pro další roky.

R. Schejbalová