Edison 2023

V týdnu od 23. ledna se u nás na škole opět konal projekt Edison. Tento projekt probíhá pod taktovkou organizace AIESEC a umožnuje studentům základních a středních škol poznávat jiné kultury z celého světa. Samotný týden probíhá v podobě přednášek jednotlivých zahraničních návštěvníků v hodinách angličtiny. Na naše gymnázium zavítali čtyři vysokoškolští studenti, konkrétně z Vietnamu, Gruzie a Turecka.

Pět dní uběhlo jako voda a naši návštěvníci jsou již na dalších školách. My ale můžeme s radostí konstatovat, že jsme opět obohaceni o nové znalosti a už se těšíme na další návštěvy.

Dan Thein, K5B

Edison 2023 foto