Návštěva holandských studentů a učitelů (říjen 2023)

Ve středu 11. října navštívila v rámci studijně poznávacího pobytu naši školu skupina čtyřiceti studentů a pěti učitelů z holandské školy Kinderplaats Werkgemeenschap z města Bilthoven. Inspirováni podobnou výpravou svých spolužáků uskutečněnou vloni se i oni vydali poznávat historii, kulturu a tradice naší země.

Ve škole se zúčastnili hodiny anglického jazyka ve třídách 3S a S7B, během nichž si vyměňovali poznatky a zkušenosti z oblasti školství a diskutovali o odlišnostech ve vzdělávacích systémech obou zemí. Došlo i na praktické tipy, které si studenti ve věku 14–18 let vyměňovali. Hodina byla zakončena sladkou tečkou v podobě holandských sušenek, na kterých si naši studenti pochutnali.

Mgr. Kateřina Picková

Holand_1.jpeg