Oslavy 60. výročí založení naší školy

Od doby, kdy se poprvé slavnostně otevřela naše škola, uběhlo již neuvěřitelných 60 let. Konkrétně 11. září roku 1963 se na prostranství před budovou shromáždili žáci, učitelé a občané Prahy 7 a za zvuku hudby tehdejší primátor Adolf Svoboda přestřihl symbolickou pásku. A letošní oslavy jsme zahájili v podobném duchu. Dne 26. září se také před školou sešli nejen žáci, učitelé a pozvaní hosté, ale přišlo i mnoho absolventů a bývalých učitelů. Tentokrát oslavy zahájila paní ředitelka Renata Schejbalová a několik milých slov připojila i ředitelka odboru školství, mládeže a sportu MHMP paní Lenka Němcová. Poté paní ředitelka s předsedou správní rady a zřizovatelem NF GNŠ panem Martinem Novotným vyhlásili vítěze soutěže NF o Nejlepšího studenta minulého školního roku.

oslavy-60-vyroci-zalozeni.jpg
Zprava: M. Novotný, R. Schejbalová, L. Němcová, F. Dvořák

Číst dál…PDF

Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok