Netradiční pololetní vysvědčení 2024

Předávání pololetního vysvědčení, lépe řečeno výpisu z vysvědčení, není žádná velká společenská událost, ale na našem gymnáziu máme již několik let možnost uskutečnit tuto akci mimo budovu školy. Některé ročníky zůstávají ve škole a využívají čas určený k předávání tohoto dokumentu k diskuzi o volitelných předmětech v budoucím ročníku nebo maturanti nacvičují vystoupení na svůj maturitní ples, který se kvapem blíží.

Ráda bych se s vámi podělila o zážitky některých tříd, které zvolily jiné místo a užily si čas prohlídkou zajímavých míst nebo aktivním pohybem.

1S a 2S bruslení Letná

4S a K4A bowling

T3A škola a Letná

T3B Čistírna odpadních vod Bubeneč

P1A Národní muzeum

P1B Státní opera

S2B Národní divadlo

2B Letná=malá podmnožina velké Štoly, jak říkají studenti

Jsme rádi, že tuto možnost máme, a už se těšíme na příští pololetní vysvědčení na jiném atraktivním místě.

Z. Kz

Dne 31. 1. nastal zvrat v životě žáků P1B! Dostali svá první pololetní vysvědčení na Gymnáziu Nad Štolou. Aby to správně oslavili, vydali se do Státní opery. Tam absolvovali prohlídku, která obsahovala výklad o historii a architektuře této budovy. Aby toho nebylo málo, dostali i svá krásná vysvědčení. Celý den byl zakončen blahopřáním, poděkováním a rozchodem. Všichni si to velice užili, a dokonce načerpali nové informace o zemi, ve které žijí.

E. Sikorová, P1B

Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok