Jsem lepší než Švejk 2015

Informace o soutěži

13. ročník soutěže Jsem lepší než Švejk

Pořadatel: Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
Typ pořadu: Studentský humoristický a satirický kabaret o cenu Jaroslava Haška s názvem Jsem lepší než Švejk
Místo konání:  Divadlo Bez Zábradlí / Palác Adria, Jungmannova 31, Praha 1
Datum a doba konání:  úterý 28. dubna 2015, 9.00–12.00 hod.

Soutěž je určena studentům pražských i mimopražských gymnázií, uměleckých, odborných a speciálních škol.

Studenti si připraví scénky pro 3 až 4 herce, maximální čas scénky je 7 min., v soutěži jde o přehlídku vlastní tvorby, studenti si sami napíší scénář scénky a sami ji sehrají. Podmínkou je humor a inspirace současností.

hlavní porotci:  Hana Heřmánková
  Rudolf Křesťan
  Jan Štolba

Hodnotné ceny pro vítěze věnují sponzoři

Přihláška je přiložena, prosím o odeslání nejpozději do pátku 27. března 2015.

Kontakt:  vedoucí soutěže: PhDr. Ivana Maršálková
tel.:  233 089 750