Lustiges Deutsch

Již se stalo tradicí, že každoročně v předvánočním čase pořádá komise NJ soutěž pro žáky sekund a 1S „Lustiges Deutsch“. Letos se soutěž konala ve středu 2. prosince a zúčastnilo se jí 22 dětí. Disciplíny jako luštění osmisměrky a křížovky, přiřazování protikladů, domýšlení přísloví, hledání párů a další děti pobavily, nejvíc se jim líbilo tvoření slov z písmen na kostkách. Přesvědčily se, že němčina může být veselá (lustig). Všichni účastníci byli odměněni drobným dárečkem, dvojice na prvních třech místech obdržely knižní poukázky. Ještě jednou blahopřejeme!

1. místo: Jiří Pleskot, David Sovík, S2B
2. místo: Matěj Vícha, Jakub Joukl, S2A