Ceremonie DofE

Ve středu 13. března 2024 jsme byli svědky historického momentu pro žáky Gymnázia Nad Štolou. V budově Staroměstské radnice proběhla vůbec první DofE ceremonie týkající se naší školy. Po krátkém úvodním slovu a vystoupení nastal čas rozdat ocenění v podobě diplomu a odznaku studentům.

Než přišli na řadu zástupci našeho gymnázia, došli si pro vyznamenání například studenti Gymnázia Jana Patočky či PORGu. Poté už následovali naši žáci, kteří si ve skromném počtu vyzvedli svá zasloužená ocenění. Když byly všechny bronzové odznáčky rozdány, následovaly krátké proslovy studentů, během kterých jsme slyšeli i zástupce „Štoláků“. Jejich slova nejen inspirovala, ale také připomněla, jak důležitá je cesta osobního rozvoje a překonávání výzev. Po dojemných projevech o náročných cestách absolventů následovalo rozdání stříbrných ocenění. A nakonec nesměl chybět ani malý raut, který posloužil k doplnění energie po náročném tleskání.

1000029637.jpg
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).
Ok