Environmentální výchova

Celostátní konference ENERSOL 2021

Ve dnech 22. a 23. září se v Praze uskutečnil 18. ročník celostátní konference ENERSOL 2021. Soutěž již tradičně probíhá pod záštitou. Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí. Žáci a žákyně středních škol reprezentačních družstev jednotlivých krajů ČR představili před odbornou porotou své práce zaměřené na využívání alternativních zdrojů energií, úspory energií, snižování emisí a hospodaření s vodou. Členem reprezentačního a zároveň vítězného týmu Hlavního města Prahy, byl student Bohumil Jiří Svoboda (6S), který na celostátní přehlídku postoupil obhajobou práce „Odpady v jaderné energetice“.

Gratulujeme

enersol 2021