ENERSOL 2021 – postup do celostátního kola

Dne 27. dubna se naše škola zúčastnila krajského kola 18. ročníku soutěže ENERSOL, které na rozdíl od předchozích ročníků z důvodu epidemiologické situace proběhlo formou online prezentací jednotlivých studentských projektů. Pořadatelé dokázali zajistit dokonalý online průběh soutěže. Ke slavnostní atmosféře pak přispěla i účast nejvyšších představitelů pražského školství – radního hl. m. Prahy PhDr. Mgr. Víta Šimrala, předsedkyně Výboru pro výchovu a vzdělávání Zastupitelstva hl. m. Prahy Ing. Mariany Čapkové a ředitelky Odboru školství, mládeže a sportu Magistrátu hl. m. Prahy Mgr. Lenky Němcové.

V kategorii Enersol a inovace Bohumil Jiří Svoboda (5S) získal s projektem „Odpady v jaderné energetice“ druhé místo a postupuje do celostátního kola, které proběhne v září 2021. Gratulujeme!