Geografické soutěže v pandemickém školním roce 2020/2021

Navzdory nepříznivým okolnostem proběhly i v tomto školním roce soutěže Pražský glóbus a Zeměpisná olympiáda. Vše se konalo pouze online a počet účastníků byl organizátory omezen, v Pražském glóbu tak soutěžilo pouze 18 účastníků a v Zeměpisné olympiádě jen 12 soutěžících.

Pravidelní účastníci jako Václav Král nebo David Sovík z S7B, Jakub Pacovský z K4A nebo Jana Blahitka z T3B postoupili do celoměstského kola. Zde je nutné vyzdvihnout úspěch Davida Sovíka, který v celopražském kole Zeměpisné olympiády obsadil krásné druhé místo. Všem soutěžícím děkujeme a věříme, že v příštím školním roce vše proběhne standardnějším způsobem.

geograficke uspechy 2021