Dva úspěchy v literární soutěži

Společnost ArtBotič za podpory Magistrátu hl. m. Prahy, radního PhDr. Víta Šimrala a MČ Prahy 2 (starostky Ing. Alexandry Udženiji a radního Ing. Jaroslava Šolce) vyhlásila pro všechny věkové kategorie 11. ročník literární soutěže.

Tématem letošního ročníku bylo: „Sen, kterým žiji každý den.“ Do soutěže bylo posláno pět příspěvků a odborná porota ocenila žákyni P1B Marii Švábíkovou, jež přispěla básní v kategorii do 11 let, a Marianu Peškovou z téže třídy, která se svou prózou soutěžila v kategorii žáků 12–15 let.

K druhému místu oběma gratulujeme!