Úspěch v SOČ ve školním roce 2013-2014

Úspěch studentů Gymnázia Nad Štolou v krajském kole SOČ 2014

Dne 28. 4. 2014 proběhlo krajské kolo 36. ročníku Středoškolské odborné činnosti.

V oboru chemie získala studentka O8A Alena Budínská 1. místo s prací „Syntéza biologicky aktivních látek s využitím stereoselektivní katalýzy“ a neztratil se ani ve stejné kategorii soutěžící student S7A Jan Křeček, který s prací „Příprava Pt amidinových komplexů jako potencionálních cytostatik“ obsadil 7. místo. Oběma úspěšným studentům gratulujeme k úspěšné reprezentaci našeho gymnázia. Aleně pak přejeme mnoho úspěchů v celostátním kole.

H. Kačerová

diplom