Úspěšní studenti na radnici

V pátek 19. 6. proběhlo v Brožíkově síni Staroměstské radnice slavnostní předávání pamětních listů studentům, kteří se úspěšně účastnili soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR a Magistrátem hlavního města Prahy (respektive se umístili do třetího místa v krajských kolech zmíněných soutěží).

V letošním roce bylo z naší školy pozváno celkem šest studentů, z čehož tři z nich získali ocenění za řešení krajských kol odborných olympiád a tři za účast v krajském kole Studentské odborné činnosti (SOČ):

Vojtěch Greger (K5A) Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2. místo
Kateřina Černá (K5B) Biologická olympiáda 2. místo
Kateřina Dunovská (K4B) Biologická olympiáda 3. místo
Tereza Kačerová (K5B) SOČ – Ochrana a tvorba životního prostředí 1. místo (5. místo v celostátním kole)
Kateřina Rybínová (5S) SOČ – Teorie kultury, umění a umělecké tvorby 2. místo (8. místo v celostátním kole)
Hugo Kocek (1B) SOČ – Tvorba učebních pomůcek a didaktika 3. místo

Pamětní listy byly studentům předány ve slavnostní atmosféře Brožíkovy síně Staroměstské radnice paní Mgr. Lenkou Němcovou, ředitelkou odboru školství a mládeže Magistrátu hlavní města Prahy.

Všem úspěšným studentům gratulujeme a doufáme, že i příští rok bude možné na tomto předávání uvítat zástupce našeho gymnázia.